Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.

Okul Öncesi Eğitimde Drama Çocuklar İçin Set Mavi Yunus

Yayınevi : Mavi Yunus Yayınları
ISBN : 9786051900292

66,50 ₺ 95,00 ₺
Marka:
Beğen0
Açıklama

Mavi Yunus Okul Öncesi Eğitimde Drama - Çocuklar İçin Set (4-5 Yaş)

1. Okul Öncesi Eğitimde Drama "Sosyal – Duygusal Gelişim” Çocuklar İçin Bireysel Etkinlik Kitabı (96 sayfa, 22x28 cm, 110 g)
2. Okul Öncesi Eğitimde Drama "Sosyal – Duygusal Gelişim” Aile Katılım Etkinlik Kitabı (112 sayfa, 22x28 cm, 110 g)
3. Etkinlik Kartları (126 adet) (9x9 cm boyutlarında, 220 g, selefon kaplı) Okul öncesi eğitimde drama etkinlikleri, çocuğun duygularını rahatça ifade etmesine, kendini tanımasına, duygularını başkaları ile paylaşmasına ve başkalarının duygularını anlamasına yardımcı olmaktadır.
Ayrıca çocuklara duygusal rahatlama ve eleştirel olmayan bir ortamda sosyal becerilerini geliştirme fırsatı sunmakta ve grup ortamında gerçekleştirildiği için sosyalleşmeyi sağlamaktadır. Çocuklara oyun yoluyla yaparak yaşayarak öğrenme fırsatları sunulmasını sağlayan okul öncesi eğitimde drama etkinlikleri, çocukların ileri yaşlarında toplum içindeki rollerini kazanmalarını ve topluma uyumlu bireyler olmalarını destekleyecektir.
48 ay ve üstü çocuklarının sosyal ve duygusal gelişimlerini desteklemek amacıyla hazırlanan OKUL ÖNCESİ EĞİTİMDE DRAMA "SOSYAL – DUYGUSAL GELİŞİM” SETİ, çocuk eğitimiyle ve eğitimde dramayla ilgilenen tüm öğrencilere, eğitimcilere ve anne babalara rehber olabilecek şekilde hazırlanmıştır.
Ürün Detayları
Yorumlar
Yorum yok

İnceleme bırak

  • Ürün Notu:
Bu ürünü basit ve kısa kelimeler kullanarak açıklayın.
Resim yükle:
Resimleri buraya bırakın veya yüklemek için tıklayın.
İlgili ürünler

Menü

Beğenilen öğeleri kaydetmek için ücretsiz bir hesap oluşturun.

oturum aç