Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.

Minik Ada Afacan Kaşifler Okul Öncesi Eğitim Seti 36 Ay

Yayınevi: Minik Ada Yayınları
Yazar: Komisyon
Adet: 14 Kitap + Öğrenci Materyalleri
ISBN: 9786054890606
Kitap Boyutları : 23,5 x 29,7 cm
250,50 ₺ 334,00 ₺
Stokta yeterli ürün yok
Marka:
Beğen0
Açıklama

Minik Ada Afacan Kaşifler Okul Öncesi Eğitim Seti (+36 Ay)

Hakkında;

Erdem Yayın grubu bünyesindeki Minik Ada, 48- 60 ay arası çocuklar için uzman eğitimci ve editörlerle hazırladığı Sevimli Kâşifler Okul Öncesi Eğitim seti ile yine öğretmenlerin yanında. Millî Eğitim Bakanlığı okul öncesi eğitim programına göre hazırlanan setimizde 1 uyum haftası kitapçığı, 8 öğrenci kitabı, 8 aile katılım kitabı, 4 kavram kitabı ve öğrenci materyalleri yer alıyor.
Çocukların etkinliklere odaklanmasını kolaylaştıracak şekilde sade bir tasarımla hazırlanan sette, sevimli Tavşan Pufi arkadaşlarıyla birlikte onlara rehberlik edecek. Öğrenci kitaplarında çizgi, kavram, dikkat, matematik çalışmalarının yanı sıra duygusal gelişimi destekleyecek sosyal sorumluluk, görgü kuralları, doğru davranışlar gibi karakter eğitimi niteliğindeki çalışmalara da yer verildi.
Ayrıca her dergi; kültürümüze katkı sağlamış önemli bir kişinin tanıtıldığı “Ayın Kişisi”, çevrelerindeki nesnelere farklı gözle bakmalarını sağlayacak “Nasıl Yapılır?”, çevre bilincini ve farkındalığı artırmak amacıyla hazırlanmış “Ayın Hayvanı”, görsel sanatları tanıtma amacıyla hazırlanmış “Ayın Sanatı”, değerler eğitimi niteliğinde “Ayın Güzel Sözü”, scamper tekniğiyle beyin fırtınası yapma imkânı sağlayan “Ayın İcadı”, ülkemizin güzelliklerini ve zenginliklerini tanıtmayı amaçlayan “Ayın Tarihi Mekânı”, çocukların dikkat ve odaklanmasını artırarak estetik algılarının gelişmesine katkı sağlayacak “Mandala” çalışması, bütün bir dergide verilen konuların tekrarı niteliğindeki “Öğrendiklerim” bölümleri ile zengin bir içerikle hazırlandı.
Etkinlikleri daha eğlenceli hâle getirmek için çıkartmalı etkinliklere yer verildi. Fen doğa sayfalarındaki bazı konuların daha kolay kavranması için de asetat sayfaları hazırlandı. Rakamların verildiği matematik etkinliklerinde, çocukların dokunarak öğrenmesine olanak sağlayan özel kesim oyuk sayfalar kullanıldı. Aile katılım kitapları ile okul ve ailenin iş birliği içinde olmaları hedeflendi ve okulda öğrenilenlerin pekiştirilmesine yönelik etkinlikler hazırlandı. Setimizde öğretmenlere ekstra etkinlikler yaptırma imkânı sağlayacak 4 adet kavram kitabına yer verildi. Çiz-sil sayfalarının da bulunduğu çizgi kitabı ile çocukların tekrar tekrar aynı sayfaları kullanarak istedikleri kadar çalışma yapmaları hedeflendi.
Tamamı akıllı tahtaya uyarlanan etkinliklerin yanı sıra konuları pekiştirmek amacıyla bilgilendirici videolar, masallar, pandomimler de dijital içeriğe eklenerek zenginleştirildi. Setle birlikte her öğrenciye katılım belgesi, gözlem gelişim dosyası, karne, portfolyo kitabı ve motor kas becerilerini geliştirici materyaller verilecek.
Bu seti alan öğretmenlerimize; kavram kartları, İngilizce kartları, posterler, yoklama defteri, Karagöz ve Hacivat kuklalarıyla ses eğitimi kartı, merkez afişleri, dergi konularını destekleyen posterler, değerler eğitimi hikâye kartları öğretmen çantasında hediye olarak verilecek
Ürün Detayları
Yorumlar
Yorum yok

İnceleme bırak

  • Ürün Notu:
Bu ürünü basit ve kısa kelimeler kullanarak açıklayın.
Resim yükle:
Resimleri buraya bırakın veya yüklemek için tıklayın.
İlgili ürünler

Menü

Beğenilen öğeleri kaydetmek için ücretsiz bir hesap oluşturun.

oturum aç