Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.

100 Etkinlikte İnce Motor Gelişimi Dikkat Atölyesi Yayınları

Yayınevi: Dikkat Atölyesi Yayınları
Yazar: Komisyon
ISBN: 
9786059551557
Ebat: 
21,5 x 27,5 cm
Sayfa: 32 Sayfa 
Kağıt: 
Kuşe Renkli
Kapak: Karton Kapak

24,00 ₺ 30,00 ₺
Stokta yeterli ürün yok
Marka:
Beğen0
Açıklama

Dikkat Atölyesi 100 Etkinlikte İnce Motor Gelişimi

100 Etkinlikte İnce Motor Gelişimi (Hikaye Anlatımlı)

Yaş Aralığı: 4-7 yaş

Sevgili Anne ve Babalar, Öğretmenler ve Eğitimciler;

Dikkat Atölyesi Yayınları, meraklı, ilgili ve özgüveni tam çocuklar yetiştirmede ailelere ve eğitimcilere yardımcı olmayı ilke edinmiştir. "Eğlenerek öğrenme" felsefemiz ile çocuklarımızın temel bilgi ve becerileri edinmesinin yanında, özgüven, dikkat ve odaklanma gibi alanlarda da gelişimine katkı sağlamaktayız. Çocuklarımızın okula başladığında ince motor becerileri yaz yazması için önemli bir etkendir.

-Okula başlayan çocukların kalemi kavraması ve kaleme hakim olması beklenmektedir. Bu kitap, çocukların okula başlamada gerekli olan el becerilerini kazanmasına katkı sağlayacaktır.

-Çizgi çalışmaları çocukların yazı yazma becerisini geliştirmenin yanında onların resim yapma yeteneğine de katkı sağlayacaktır.

-El-göz koordinasyonu çocukların resim yapması, yazı yazması ve çizmesinde gerekli olan becerilerin tümüdür. Her bir etkinlik çocuklarımıza sahip olması gereken el-göz koordinasyonun gelişmesine katkı sağlayacaktır.

-Her bir şekil oluştururken çocukların dikkat ve odaklanması artacaktır.

-Hikaye anlatımıyla çocuklar etkinlikleri yaparken olayları zihinde canlandıracak ve mekansal hayal gücünü geliştirecektir.

-İnce motor gelişimini tamamlayan çocuklar sadece okula değil yaşama da hazır hale gelecektir. Örneğin ; elbiselerinin düğmelerini ilikleme, ayakkabı bağcıklarını bağlama gibi ince motor becerisini gerektiren işlerini kolaylıkla yapabilecektir.

-Bu kitaptaki etkinlikler, çocukların okula başlamada ihtiyaç duyacağı ince motor gelişimi ve özgüven kazanmasını sağlayacaktır.

  • Hikaye Anlatımlı 100 Etkinlikte İnce Motor Gelişimi kitabı yazılıp silinebilir özel bir kitaptır.
  • Tekrar tekrar kullanabileceğiniz bu kitap sayesinde hem çizgi çalışması yapacak hemde hikayeler ile yaratıcılığınız gelişecek.
  • Hikaye anlatımları çocukların ilgisini çekerek merak duygusuyla tekrar tekrar objeleri çizerek resim yapma becerisine katkı sağlayacaktır.
  • Her bir figür çizilirken kare ızgaralardan yararlanmak çocuğun yönerge takibini öğrenmesine katkı sağlayacaktır.
  • 100 Etkinlikte İnce Motor Gelişimi kitabındaki aktiviteler çocukların ellerinin hareketlerini koordine etme, kalem tutma becerisine katkı sağlar. Bu da okul döneminde daha iyi yazı yazma becerisini geliştirir.
  • Bu kitap çocuklar için bir ders kitabı niteliğinde değil, çocuğun gelişimine katkı sağlayan bir oyun niteliğindedir.

Ürün Detayları
Yorumlar
Yorum yok

İnceleme bırak

  • Ürün Notu:
Bu ürünü basit ve kısa kelimeler kullanarak açıklayın.
Resim yükle:
Resimleri buraya bırakın veya yüklemek için tıklayın.
İlgili ürünler

Menü

Beğenilen öğeleri kaydetmek için ücretsiz bir hesap oluşturun.

oturum aç