Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.

Ürünleri Filtrele

Kategori
Erdem Yayınları

Erdem Yayınları

Okul öncesi ve ilköğretim düzeyindeki çocuklar için birbirinden güzel öykü ve masal kitapları ile hikaye setlerini bulabileceğiniz Erdem Yayınları’nın tüm ürünleri en uygun fiyat avantajıyla Minikbilgin’de!

Okul öncesi ve ilköğretim düzeyindeki çocuklar için birbirinden güzel öykü ve masal kitapları ile hikaye setlerini bulabileceğiniz Erdem Yayınları’nın tüm ürünleri en uygun fiyat avantajıyla Minikbilgin’de!

Kurulduğu yıldan günümüze kadar, donanımlı ve alanında uzman kişilerle birlikte çocuk yayıncılığına devam etmekte olan Erdem Yayınları, içeriği güzel metinlerle birlikte kaliteli resimlerle de çocukların görsel zevklerini geliştirerek hayal gücü ve düşünce alanlarını genişletmeyi amaç edinmiştir. Erdem Yayınları, okuyucuların yaşlarına ve dünyalarına hitap etmektedir. “Her çocuğun/insanın kitap okumaya hakkı vardır” mottosuyla hareket eden Erdem Yayınları, maliyetleri kontrol altında tutarak bütün çocuklar ve gençler için uygun fiyatlı kitaplar üretmektedir. Erdem Yayınları’nın her bütçeye uygun okul öncesi öykü ve masal kitapları, ilköğretim hikaye setleri ve çocuklar için eğitici kitapları minikbilgin’de sizleri bekliyor!

Menü

Beğenilen öğeleri kaydetmek için ücretsiz bir hesap oluşturun.

oturum aç