Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.

Belirli Gün ve Haftalar Mavi Yunus

Yayınevi : Mavi Yunus Yayınları
Yazar: Uzm. Zeliha Güneş Demir - Devrim Özer
ISBN : 9786055219260
Ebat: 19 X 27 cm

14,00 ₺ 20,00 ₺
Marka:
Beğen0
Açıklama

Mavi Yunus Yayınları Belirli Gün ve Haftalar

Öğrenmenin en hızlı olduğu okul öncesi dönemde çocuklar; paylaşmayı, dayanışmayı, iş birliğini, birbirlerine saygı duymayı kısacası sosyalleşmeyi de öğrenirler. Toplumsal değerleri, önemli gün ve haftaları içeren Okul Öncesi Belirli Gün ve Haftalar kitabı, çocukların bu gelişimlerini desteklemek amacıyla hazırlandı.

Belirli Gün ve Haftalarkitabı için, Millî Eğitim Bakanlığınca yayımlanan "Belirli Gün ve Haftalar Çizelgesi”nden Okul Öncesi Eğitim Programı ile uyumlu olanlar seçildi.

Kitapta, 20 farklı belirli gün ve hafta ile ilgili "Bilgi Paylaşımı” (belirtilen günle ilgili açıklama), "Düşün Cevapla” (belirli günle ilgili sorular), "Eğlenelim Öğrenelim” (şiir, tekerleme, bilmece, parmak oyunu), "Birlikte Söyleyelim” (şarkı), "Gezelim Görelim” (belirli günle ilgili gezi önerileri) ve "Aile Katılımı Etkinlik Örnekleri” gibi bölümlere yer verildi. Ayrıca çocukların o belirli gün ile ilgili öğrendiklerini pekiştirmek amacıyla, kazanım ve göstergeler dikkate alınarak oluşturulan etkinlik örnekleri ile desteklendi. "Kesme, boyama, yapıştırma vb. çalışmaları içeren bu etkinlik sayfaları, çoğaltılıp kullanılabilir şekilde, sarmal eğitimi destekleyecek şekilde hazırlandı.

Ürün Detayları
Yorumlar
Yorum yok

İnceleme bırak

  • Ürün Notu:
Bu ürünü basit ve kısa kelimeler kullanarak açıklayın.
Resim yükle:
Resimleri buraya bırakın veya yüklemek için tıklayın.
İlgili ürünler

Menü

Beğenilen öğeleri kaydetmek için ücretsiz bir hesap oluşturun.

oturum aç